0 items - $0.00 0

Meldunki

Pierwsze 20 osób zapisanych

W 3 dni mamy 20 zapisanych graczy, w tym 5 w kartelu Los Zetas (czarni) 15 w Policja Federales (camo)

Cartel Scenario: Powrót Los Zetas

Zapraszamy 4 września na pole Star Paintballl miedzy Stargardem a Szczecinem. Mamy dla Was 8 hektarów przeznaczone do gry na największym scenariuszu w tym roku w zachodniopomorskim. Zapraszamy do działu frakcje, aby przeczytać opis stron konfliktu.

Koniec zapisów – limit osiągnięty

Z przyjemnością informujemy, iż osiągnęliśmy limit zapisów na drugi scenariusz z cyklu Cartel Scenario, który odbędzie się w najbliższą niedzielę na Poligon Delta w Darżynie k/Słupska.

Kulki na grze

Przedstawiamy ofertę kulek dostępnych na grze. Możecie oczywiście przyjechać z własnymi, ale będziemy sprawdzać ich kruchość, aby nie było sytuacji, że ktoś przyjeżdża z kasztanami z zeszłego roku lub zimowymi.

Kartelem Los Zetas dowodzić będzie

Kartelem Los Zetas pokieruje Guma ze Star Paintball

Znamy drugiego dowódcę

Posiadłości Wujka Joe będzie broniła jego ekipa – El Equipe Del Tio Joe, której dowódcą jest Radek.

Waluś pierwszym dowódcą

Pora na przedstawienie pierwszego dowódcy.
DEA do zwycięstwa poprowadzi Wojciech Walkowiak vel. Waluś z Paintball Wielkopolska i NHP Poznań.

Drugi cartelscenario na Poligon Delta

Zapraszamy 22 maja na Poligon Delta k/Słupska na drugą edycję gry scenariuszowej Cartel Scenario “Posiadłość Wujka Joe”.

Zmiana dowódcy Kartelu

Uwaga w związku ze zmianą formatu gry, zmianie uległa też osoba odpowiedzialna za dowodzenie Kartelem…

Dojazd na teren gry

Teren gry mieści się za miejscowością Jęczydół. UWAGA: nie wpisuj współrzędnych lub punktu w mapach google, bo źle prowadzą i utkniesz na nieistniejącej drodze!!! Zamiast tego wpisz w mapach google ul. Zaciszna Jęczydół i dalej polną drogą jedź prosto jak na mapce poniżej!!! lub opis/filmik Dojazd od strony Stargardu: Wyjeżdżając ze Stargardu w stronę Szczecina – mijamy Tesco, jedziemy cały…

Federales mają nowego dowódcę

Nowym dowódcą Federales będzie Cżyżu z Koshaolin Paint

Odkrywamy pierwsze karty

Jedną z dowódców Kartelu Los Zetas będzie…

Zapraszamy na Cartel Scenario

Stowarzyszenie Star Paintball & PiBi.pl zapraszają na grę scenariuszową Cartel Scenario, czyli kontynuację konfliktu z Battlefield Narco State – Wędrzyn 2021. Tym razem walki przeniosą się do lasu. Termin 4-5 września. Teren: Poligon Star Paintball k/Szczecina. Minimalna liczba graczy: 80 (w przypadku braku wymaganej ilości zwracamy wpisowe i organizujemy grę jednodniową w niedzielę 5 września) Maksymalna liczba graczy: 150 Ilość…